• Strona Biura podróży w Języku polskim

Dzisiaj jest piątek, 21 czerwca 2024r.


Karty on-line

Wybierają się Państwo za granicę na urlop, studia, wycieczkę objazdową, w podróż służbową lub do pracy?

Jeżeli tak, to koniecznie należy rozważyć, jak ubezpieczyć się w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku i zapewnić sobie najlepszą ochronę ubezpieczeniową i prawną.

Wybór odpowiedniej karty zapewni kompleksową ochronę ubezpieczeniową osobom, które planują podróż za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych oraz zawodowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także pakiety na podróże po terytorium całej Polski.

Sprawdź, zadzwoń i wybierz bezpieczną podróż!

Karta Euro26 to Europejska Karta Młodzieżowa potwierdzająca członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Projektów Młodzieżowych, które jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kart Młodzieżowych (EYCA) z siedzibą w Bratysławie.

Dla kogo?

Posiadaczem Karty Euro26 może być każda osoba, która ukończyła 7 lat i nie ukończyła 30 roku życia. Mogą ją nabyć nie tylko uczniowie i studenci, ale również osoby nieuczące się.

Istnieją trzy rodzaje Kart Euro26:

 • polisa ubezpieczeniowa "WORLD" dla obieżyświatów;
 • polisa ubezpieczeniowa "SPORT" dla ekstremalnie aktywnych;
 • polisa ubezpieczeniowa "POLSKA" to ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy nie planują wyjazdów zagranicznych, lub "POLSKA SPORT" dla ekstremalnie aktywnych, a nie planujących wyjazdów zagranicznych.

Karta Euro26:

 • to wygodne, całoroczne ubezpieczenie NNW (odszkodowania z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków do 5.000 Euro),  KL (pokrycie kosztów leczenia za granicą do 60.000 Euro) oraz OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do 20.000 Euro);
 • zastępuje ubezpieczenie w szkole i na uczelni oraz pojedyncze ubezpieczenia podróży zagranicznych;
 • umożliwia korzystanie ze specjalnej oferty dla wyjeżdżających do USA i Kanady;
 • pomaga unikać niespodziewanych wydatków związanych z leczeniem w Unii Europejskiej;
 • uprawnia do korzystania z europejskiej sieci zniżek i świadczeń zawartych w Przewodniku Zniżek dołączanym do Karty, obejmującym łącznie ponad 100.000 zniżek w Polsce i w Europie, a w tym m.in. zniżki w empiku, coffeeheaven, telepizza, a nawet zniżki na kursy prawa jazdy;
 • ważna jest 1 rok od dnia jej nabycia
 • zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas każdej aktywności

Posiadając Kartę Euro26, mogą Państwo swobodnie podróżować po całym świecie przez cały rok!

Karta ISIC (International Student Identity Card) to jedyny dokument potwierdzający status studenta na całym świecie. Karta ta umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i za granicą. Istnieje również możliwość zakupu karty zawierającej ubezpieczenie.

Dla kogo?

Posiadaczem Karty ISIC może być student studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku oraz uczeń szkoły średniej i gimnazjum powyżej 12 roku życia.

Istnieją dwa rodzaje Kart ISIC:

 • Karta ISIC bez ubezpieczenia
 • Karta ISIC z ubezpieczeniem

Korzyści posiadania Karty ISIC:

 • zapewnia zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. W Polsce honoruje ją ponad 4700 punktów, udzielając jej posiadaczowi rabat nawet do 50%.  Dzięki karcie ISIC można uzyskać zniżki w hotelach, restauracjach, pubach, na transport oraz w wielu innych punktach usługowych i handlowych;
 • potwierdza status studenta
 • zawiera ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i za granicą  (25 000 zł) oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej (250 000 zł).
 • istnieje możliwość ubezpieczenia się za dodatkową opłatą, w zakresie uprawiania sportów ekstremalnych i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (dopłata 25 zł do ceny karty) oraz ubezpieczenia na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii (dopłata 70 zł do ceny karty)

Karta ISIC ważna jest max. 16 miesięcy od momentu jej wystawienia (karty ważne są  edycjami wrzesień - grudzień np. 01/09/2011 - 31/12/2012).

Karta ISIC to oszczędność i bezpieczeństwo, zatem wybierz już dzisiaj odpowiedni rodzaj karty i korzystaj z jej możliwości!

Logo linii lotniczych

Ta strona zachowa zgodność ze standardami XHTML i CSS
Realizacja WebProjekt.

+48 22 838 30 85
+48 603 191 912