• Strona Biura podróży w Języku polskim

Dzisiaj jest środa, 22 maja 2024r.

Bilety lotnicze - Wyszukiwarka biletów lotniczych

Wyszukiwarka biletów lotniczych

Dzięki poniższej wyszukiwarce, możecie Państwo sami porównywać oferty oraz wybierać najdogodniejsze i najtańsze połączenia na wszystkie loty krajowe i międzynarodowe.

Uwaga! Nasza wyszukiwarka pokazuje ceny brutto z uwzględnieniem wszystkich opłat!


POMOC - jak szukać najkorzystniejszych połączeń

Jeżeli nie macie Państwo czasu na samodzielne wyszukiwanie ofert lub potrzebujecie pomocy, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszym biurem. Chętnie pomożemy znaleźć najtańsze i najdogodniejsze połączenia. 

Posiadamy specjalne taryfy promocyjne, które dostępne są tylko w sprzedaży telefonicznej lub osobistej w naszym biurze.

Przed dokonaniem płatności należy skontaktować się z kasą lotniczą biura Aerocenter Travel i ustalić właściwą cenę biletu w PLN, zgodnie z aktualnym kursem walut.

Kontakt telefoniczny: 22 636 75 88 lub mailowy na adres ticket@aerocenter.pl

Płatności należy dokonać na konto:

AEROCENTER TRAVEL SP. Z O.O. SP.K. ul. Nowolipki 21/49 Warszawa 01-006

NIP: 5272745805

BANK: CITI HANDLOWY

NR RACHUNKU: 74 1030 0019 0109 8503 0013 3577
Tytułem: opłata za bilet lotniczy dla imię i nazwisko i numer rezerwacji.

Teraz, aby kupić bilet lotniczy i zaplanować całą podróż, nie trzeba tracić czasu i przeszukiwać wielu stron www. Z Aerocenter Travel można wyszukać i zarezerwować najtańsze bilety lotnicze za jednym kliknięciem myszki. Gwarantujemy atrakcyjne cenowo bilety lotnicze, tanie pośrednictwo wizowe oraz możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie.  Umożliwiamy samodzielne porównywanie ofert oraz wybór najtańszych i najkorzystniejszych połączeń, na wszystkie loty krajowe i międzynarodowe. Posiadamy najtańsze bilety lotnicze do Azji, w szczególności do Chin, Wietnamu i Indii, a także do Europy, Afryki, Australii oraz do Ameryki Północnej i Południowej. Zakup biletów lotniczych z Aerocenter Travel to oszczędność czasu i pieniędzy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najdogodniejszych połączeń we wszystkich kierunkach.   Osobom planującym podróż służbową dla siebie lub swoich pracowników, proponujemy  bilety lotnicze dla firm. Jeśli marzą Państwo o wyjeździe do Pekinu, oferujemy  zarówno niezbędne formalności wizowe, jak i najtańsze bilety do Chin.  Nasz serwis umożliwia zaplanowanie całej podróży w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu. Najtańsze bilety lotnicze, dostęp do hoteli na całym świecie oraz na miejscu samochód – wszystko u Nas. Dzięki umowie z rent-a-car umożliwiamy rezerwacje samochodu na całym świecie bez konieczności wypełniania długich formularzy. Zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Logo linii lotniczych

Ta strona zachowa zgodność ze standardami XHTML i CSS
Realizacja WebProjekt.

+48 22 838 30 85
+48 603 191 912