• Strona Biura podróży w Języku polskim

Dzisiaj jest piątek, 21 czerwca 2024r.

Polityka prywatności

W Aerocenter Travel przywiązujemy wagę do prywatności osób korzystających z naszej strony. Wszelkie dane osobowe pozyskiwane za pomącą naszego serwisu przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926). Korzystanie ze strony nie jest uzależnione od udostępnienia danych osobowych użytkownika. Udostępnienie danych osobowych w portalu jest całkowicie dobrowolne. Korzystanie z portalu nie jest uzależnione od uaktywnienia cookies.

Firmy współpracujące

Aerocenter Travel prowadzi stronę na prywatny użytek swoich Klientów i potencjalnych Klientów. Strona ma za zadanie ułatwić Klientom uzyskiwanie informacji dotyczących naszych usług. Zadaniem strony jest również udostępnienie zarówno naszym, jak i potencjalnym Klientom, informacji o Aerocenter Travel, naszych produktach oraz o możliwościach rezerwacji biletów lotniczych i hoteli.

Korzystanie z zamieszczonych na stronie materiałów jest dozwolone wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku w rozumieniu przepisów o prawie autorskim. Usuwanie jakichkolwiek informacji o prawach własności intelektualnej lub innych informacji, dotyczących zastrzeżonego charakteru takich materiałów, stanowi naruszenie przepisów prawa. Bez upoważnienia udzielonego przez Aerocenter Travel na piśmie, nie wolno rozprowadzać, przesyłać, modyfikować oraz zamieszczać na innych stronach ani wykorzystywać zawartości strony do celów publicznych lub komercyjnych.

Prawa własności intelektualnej

Zawartość stron internetowych serwisu jest własnością Aerocenter Travel. Logo i nazwa prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub utworami należącymi do Aerocenter Travel. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można obejrzeć lub przeczytać na tej stronie są - o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej - chronione przepisami prawa i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody Aerocenter Travel. Wszelkie autorskie prawa osobiste i majątkowe do portalu oraz jakichkolwiek jego elementów są zastrzeżone.

Odnośniki

Aerocenter Travel nie ponosi odpowiedzialności za treści, funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo stron lub witryn należących do innych firm, do których odnośniki (linki) zamieszczone są na naszej stronie. Strony te działają niezależnie i nie mogą być w żaden sposób kontrolowane przez Aerocenter Travel. Zalecamy, by po przejściu na inne strony zapoznać się z polityką prywatności ich właściciela.

Ograniczenie odpowiedzialności

Aerocenter Travel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z dostępu lub korzystania z niniejszej strony, w tym za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do serwisu, korzystaniem lub pobieraniem z niego jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, lub innych plików. Aerocenter Travel nie ponosi odpowiedzialności za niezależne od nich, nieprawidłowości techniczne w działaniu serwisu oraz za przerwy w jego dostępności.

Postanowienia końcowe

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności. Wszelkie informacje, reklamy i cenniki zamieszczone w portalu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub sugestii prosimy o kontakt.

Logo linii lotniczych

Ta strona zachowa zgodność ze standardami XHTML i CSS
Realizacja WebProjekt.

+48 22 838 30 85
+48 603 191 912